Все про сурогатне материнство

Сурогатне материнство в Україні

Якщо ви зайшли на наш сайт, значить, вас цікавить робота сурогатної матері. Ми знаємо все про сурогатне материнство і донорство яйцеклітин в Україні, і збираємося поділитися цим досвідом з вами. Перш, ніж вступати в програму, ви точно захочете дізнатися про умови для сурогатної матері, розмір виплат і іншу важливу інформацію.

Умови, ціни, і інші питання

Деякі жінки переживають, що сурогатне материнство – це процес, коли жінка віддає чужим людям свою дитину. Головне, що ви повинні знати про сурогатне материнство: таке неможливо. Ніколи і ні за яких обставин.

Сурмама виношує дитину інших людей. Яйцеклітина і сперматозоїд безплідної пари об’єднуються в лабораторних умовах. Потім запліднену яйцеклітину вирощують до життєздатного стану і підсаджують в тіло сурогатної матері. Так що сурмама не має до цієї дитини ніякого відношення. Більш того: використання генетичного матеріалу сурмами заборонено законом України. У випадках, коли безплідна пара не може надати свої статеві клітини, використовується база анонімних донорів сперми і яйцеклітин.

  до 900 000 грн
Винагорода за участь в програмі сурогатного материнства
Детальніше про виплати

Які вимоги є до сурогатних матерів?

Зрозуміло, ваші питання про сурогатне материнство включають і питання вимог. До кандидаток на участь у програмі пред’являються такі вимоги:

  • Наявність власної дитини, яка була народжена природним шляхом (допускається 1 кесарів розтин).
  • Вік 18 до 43 років.
  • Психічне і фізичне здоров’я (перевіряється докторами при підготовці до програми).
  • Ніяких шкідливих звичок (їх відсутність перевіряється спеціальними аналізами до і під час участі в програмі).

Сурогатне материнство в Києві

Як проходить сурогатна вагітність? – це вагітність, яка протікає абсолютно так само, як звичайна. Так що, якщо ви легко народили свою дитину, у вас не буде проблем і з цією вагітністю, адже вона нічим не відрізняється, крім процесу зачаття.

Наша клініка по роботі з сурогатними мамами і донорами яйцеклітин піклується про жінок, які приймають участь в програмі. Ми несемо відповідальність за сурмам і допомагаємо звести всі ризики до мінімуму. В Україні процедура сурогатного материнства абсолютно законна, і регулюється статтями Сімейного кодексу. Так що ви можете бути впевнені в своїй захищеності і дотриманні всіх прав.

Ukrainian