Про клініку

Клініка BioTexCom

Клініка по роботі з допоміжними мамами і донорами яйцеклітин BioTexCom широко відома в сфері репродуктивної медицини. Це стало можливим завдяки високим стандартам роботи, а також гідного рівня обслуговування. Ми приділяємо кожної сурмами і донору стільки уваги і часу, скільки знадобиться, щоб ви відчували себе комфортно і безпечно.

Всі програми лікування безпліддя і донації ооцитів проводяться з використанням сучасних технологій. Наші лікарі використовують передові методи науки і медицини, щоб побороти безпліддя разом з допоміжними матерями і допоміжними донорами, які вносять неоціненний вклад у допомогу безплідним парам.

Чому нам довіряють

Головне, що ви повинні знати – це що клініка працює на повністю законних підставах. Всі процедури і програми лікування безпліддя проводяться на легальній основі, так що ви можете не переживати про законність нашої роботи.

Ми несемо повну відповідальність за надані медичні послуги. Кожен етап нашої роботи відповідає світовим стандартам роботи репродуктивних клінік: від зустрічі вас в клініці до участі в програмі допоміжного материнства в Києві або донорства яйцеклітин. Можна з упевненістю сказати, що ми знаємо все про допоміжне материнство і донорство яйцеклітин в Україні.

Чому для участі в програмі допоміжного материнства вибирають BioTexCom

Багато клініки працюють довше, ніж ми – це правда. Але BioTexCom за менший термін вирвалася вперед і стала однією з найвідоміших і популярних клінік репродуктології як в Україні, так і за кордоном. Сюди приїжджають для лікування багато іноземних пари і отримують 100% якісне обслуговування європейського рівня. Все це стало можливим завдяки згуртованій роботі нашої команди, яка кожен день працює для досягнення позитивного результату.

Фотогалерея

Ukrainian