Все про допоміжну донацію

Допоміжне Донорство

Один активних учасників репродуктивної медицини – клініка по роботі з допоміжними мамами і донорами«BioTexCom». Ми запрошуємо всіх бажаючих до участі в програмі донорства. Гарантуємо конфіденційність і високу винагороду незалежно від результату.

Тільки уявіть: кожна 5 пара в світі має проблеми із зачаттям дитини. В Україні – кожна 7 пара змушена лікуватися, щоб завести довгоочікуваного дитини. Це відбувається з різних причин: нездоровий спосіб життя, погана спадковість, екологія і так далі. І це глобальна проблема! У багатьох цілком благополучних країнах смертність суттєво перевищує народжуваність, і частина цієї проблеми пов’язана з безпліддям (вродженим або набутим).

На щастя, є репродуктивна медицина, яка допомагає боротися з цими проблемами. 21 століття – це час медичних технологій, які перемагають безпліддя. Вчені всього світу щорічно розвивають репродуктології – науку про зачаття і лікуванні безпліддя. Тільки завдяки медицині у всьому світі народилося більше 5 мільйонів чоловік – і це у батьків, які навіть не сподівалися на таке диво.

  до 60 000 грн
Винагорода за участь в програмі допоміжної донації 

Вимоги до донорів

Існує єдина база донорів, яка дозволяє вибирати ідеально підходять яйцеклітини для кожного випадку безпліддя. Туди можуть потрапити тільки повністю здорові жінки 18-45 років, у яких є свої здорові діти. Вся процедура повністю анонімна, ніхто не дізнається вашого імені.

Донори надають тільки таку інформацію про себе, яка може вплинути на вибір яйцеклітин. Це зростання і вага, колір очей і волосся, освіту і рід діяльності, а також національність.

Всі донори проходять обов’язково медичне обстеження, яке включає в себе

  • визначення резус-фактора;
  • загальний розгорнутий аналіз крові;
  • обстеження гінеколога і УЗД органів малого таза;
  • флюорографія і огляд у терапевта;
  • аналізи крові на інфекції, в тому числі гепатити та ВІЛ.

Також донори проходять обстеження гормонального фону і повинні отримати висновок генетика, яке підтвердить придатність до донорства.

Анонімність

Пара, яка буде використовувати ваші яйцеклітини, ніколи нічого про вас не дізнається, так що ви можете не переживати про збереження особистого життя. Відповідно і донор не має права на інформацію про людей, які використовували його генетичний матеріал.

Допоміжне Донорство: що це таке?

Проблема безпліддя в світі лякаюче зростає з кожним роком. Подружні пари, в тому числі здорові, часто не можуть завести рідних дітей. Одна з причин такої проблеми – низька якість ооцитів (сперми у чоловіків і яйцеклітин у жінок).

Щоб вирішити цю проблему, використовують донорські. Це дозволяє безплідним людям завести здорову дитину, навіть якщо їх ооцити не мають достатньої якості. Це використовується в таких випадках, як порушення овуляції, пороки розвитку яєчників, менопауза або передчасне виснаження. Також використання донорських ооцитів рекомендують жінкам, які пройшли кілька невдалих спроб ЕКО, провалилися через низьку якість ембріонів. Донорський матеріал використовують і при ризику передати малюкові спадкове захворювання.

Донація для лікування безпліддя

Все більше жінок в Україні (і в усьому світі) вважають за краще заводити дітей після 40 років, маючи гарну роботу й особисте житлоплощу. Але проблемою стає вік: за підрахунками медиків, всього 2% жінок в такому віці народжують дітей природним шляхом. Їх тих, хто намагається, 55% справляються з цим завданням за допомогою сучасної репродуктивної медицини. В Україні в минулому році більше 10 тисяч жінок старше 40 змогли стати мамами завдяки ЕКО і донорам.

Ukrainian