Все про допоміжне материнство

Допоміжне материнство в Україні

Якщо ви зайшли на наш сайт, значить, вас цікавить робота допоміжної матері. Ми знаємо все про допоміжне материнство і допоміжне донорство в Україні, і збираємося поділитися цим досвідом з вами. Перш, ніж вступати в програму, ви точно захочете дізнатися про умови для допоміжної матері, розмір виплат і іншу важливу інформацію.

Умови, ціни, і інші питання

Деякі жінки переживають, що допоміжне материнство – це процес, коли жінка віддає чужим людям свою дитину. Головне, що ви повинні знати про допоміжне материнство: таке неможливо. Ніколи і ні за яких обставин.

Мама виношує дитину інших людей. Яйцеклітина і сперматозоїд безплідної пари об’єднуються в лабораторних умовах. Потім запліднену яйцеклітину вирощують до життєздатного стану і підсаджують в тіло допоміжної матері. Так що мама не має до цієї дитини ніякого відношення. Більш того: використання генетичного матеріалу сурмами заборонено законом України. У випадках, коли безплідна пара не може надати свої статеві клітини, використовується база анонімних донорів сперми і яйцеклітин.

  до 1 000 000 грн
Винагорода за участь в програмі допоміжного материнства
Детальніше про виплати

Які вимоги є до допоміжних матерів?

Зрозуміло, ваші питання про допоміжне материнство включають і питання вимог. До кандидаток на участь у програмі пред’являються такі вимоги:

  • Наявність власної дитини, яка була народжена природним шляхом (допускається 1 кесарів розтин).
  • Вік 18 до 45 років.
  • Психічне і фізичне здоров’я (перевіряється докторами при підготовці до програми).
  • Ніяких шкідливих звичок (їх відсутність перевіряється спеціальними аналізами до і під час участі в програмі).

Допоміжне материнство в Києві

Як проходить допоміжна вагітність? – це вагітність, яка протікає абсолютно так само, як звичайна. Так що, якщо ви легко народили свою дитину, у вас не буде проблем і з цією вагітністю, адже вона нічим не відрізняється, крім процесу зачаття.

Наша клініка по роботі з допоміжними мамами і донорами яйцеклітин піклується про жінок, які приймають участь в програмі. Ми несемо відповідальність за мам і допомагаємо звести всі ризики до мінімуму. В Україні процедура допоміжного материнства абсолютно законна, і регулюється статтями Сімейного кодексу. Так що ви можете бути впевнені в своїй захищеності і дотриманні всіх прав.

Ukrainian