Психологія – як пережити допоміжне материнство

Психологічна сторона допоміжного материнства

І маму, і майбутніх батьків дуже цікавить питання законності процедури, її етапи та фінансова сторона питання. При цьому всі забувають про психологічну сторону питання. А адже кожен учасник програми переживає складний етап у житті, і йому необхідно приділяти увагу і час.

Саме тому клініка по роботі з допоміжними мамами і допоміжними донорами BioTexCom має штатних психологів, чия робота полягає в підтримці нормального психологічного стану всіх учасників програми. Ми знаємо все про допоміжне материнство і допоміжне донорство в Україні, в тому числі і як допомогти вам пройти цей шлях без втрат.

Психологічні питання про допоміжне материнство

Головне питання допоміжного материнства – це, звичайно ж, неминуче зближення мами з дитиною, яку вона виношує. Багато мами цього соромляться, знаючи, що прив’язуються до чужої дитини. Насправді в цьому немає нічого страшного, адже няні, які виховують дітей, теж відчувають прихильність і хочуть знати, що у них все добре.

З цього випливає наступний етап: тривога за дитину. Багато мами хочуть знати, що народжені ними діти живуть добре. Якщо є можливість, ви можете зберегти рідкісні контакти з цією сім’єю і переконатися, що все в порядку. Але в будь-якому випадку, тривога безпідставна: це дуже бажані й улюблені діти, вони обов’язково будуть щасливі.

Питання сім’ї та громадської думки. Від громадської думки можна відійти, просто приховавши факт участі в програмі. Від родини цього не приховаєш, так що, якщо у мами виникають проблеми з чоловіком або дітьми, їх потрібно вирішувати за допомогою психолога. Це дозволить сім’ї разом пройти непростий етап і зберегти цілісність.

У будь-якому випадку, до ваших послуг психологи клініки BioTexCom. Ми зробимо все, щоб ви пройшли програму з упевненістю, комфортом і стали трохи щасливішими в кінці, принісши в цей світ ще одного щасливого малюка.

Ukrainian