Умови участі в програмі

Участь в програмі
“Допоміжне материнство”

Якщо ви вирішили вступити в програму, у вас напевно є багато питань.

Ось що відбувається в момент, коли ви переступаєте поріг нашої клініки:

Вас зустрінуть на ресепшені, проведуть реєстрацію і проводять в затишну кімнату для очікування. Потім до вас підійде лікар, з яким ви будете працювати далі.
З собою потрібно мати паспорт та ІПН, свідоцтво про шлюб (якщо є) і про народження дитини. Важливо: чи не ламінуванн паперу, просто принесіть документи для того, щоб зробити копії.
В клініку потрібно приїжджати натщесерце. У вас на аналізи візьмуть кров і сечу, після цього ви зможете поїсти.
Вам проведуть огляд у вузькоспеціалізованих лікарів і зроблять УЗД органів тазу.
Після процедур ви можете відпочити в зручній кімнаті з телевізором. До ваших послуг – кава і печиво. Тут ви чекаєте провідного консультанта, який буде курирувати вас всю програму.
З консультантом ви підписуєте договір про згоду на участь у програмі допоміжного материнства. Ви можете попередньо ознайомитися з текстом договору в нашій базі.

Після цього ви можете їхати додому. Як тільки будуть отримані результати аналізів, ви отримуєте доступ до програми допоміжного материнства. Цей доступ діє один місяць – стільки, скільки вважаються дійсними результати аналізів. Якщо за місяць для вас не знайдуть відповідну пару, аналізи потрібно здати ще раз.

Якщо менеджери підбирають підходящу пару, біологічні батьки підписують договір з мами. Як це зробити правильно і простежити, щоб були захищені всі ваші права, розкажуть наші юристи.

Підсадка ембріона

Після того, як улагоджені всі юридичні тонкощі, починається безпосередньо програма допоміжного материнства. Для підготовки тіла до вагітності мами прописують спеціальні препарати, які живлять ендометрій і готують його до підсадки ембріона. Одночасно з цим ви приймаєте гормони для готовності організму до вагітності.

Через місяць підготовки в лабораторії вирощується ембріон з ооцитів матері і батька дитини. Ембріон зростає 3-5 днів, після чого підсаджується в матку допоміжної матері для зростання і розвитку. Тепер ви можете йти додому. Через 14 днів після підсадки проводять тест на вагітність.

Процес вагітності

Вагітність мами нічим не відрізняється від звичайної. Ви стаєте на облік в клініку на 12-18 тижні вагітності. Правда, перше УЗД потрібно пройти в клініці репродуктології – так наші фахівці переконаються, що вагітність проходить нормально.

Коли з’явиться помітний животик, ви можете переїхати в житло, орендоване клінікою. Якщо хочете, можете залишатися вдома до пізніх термінів вагітності.

Пологи і виписка з лікарні теж проходять в звичайному режимі. Всю вагітність вас спостерігають фахівці клініки. Через місяць після пологів потрібно пройти обстеження у гінеколога: так ви переконаєтеся, що відновлення йде нормально.

Після виписки мама підписує згоду передати дитину батькам, і отримує винагороду.

Ми постаралися пояснити всі етапи докладно. Але впевнені, у вас залишилися питання. Ви можете задати їх, зателефонувавши за вказаним номером телефону.

Брати участь у програмі “Допоміжне Донорство”

Щоб стати донором, ви повинні бути здоровою дівчиною від 18 до 32 років і мати рідну дитину.

Звичайно, у вас є багато питань про те, як проходить процедура донорства. Ми розповімо про кожен етап.

Консультація

Під час першої консультації наші фахівці зададуть Вам ряд питань про здоров’я Вас і сім’ї, шкідливі звички, ознайомляться з медичної історією. Якщо на цьому етапі у вас будуть питання (а вони, швидше за все, будуть), ви можете сміливо ставити їх консультанту: вам все розкажуть!

Коли розвіються останні сумніви, вам потрібно буде підписати згоду на участь в програмі донорства. Після цього і почнеться програма.

Медичні обстеження

Після першої консультації почнеться процес підготовки до донації. Перед тим, як стати донором, вам потрібно буде пройти кілька обстежень і здати аналізи. Все це необхідно, щоб бути впевненими у вашому здоров’ї. Це важливо як для якості яйцеклітин, так і для того, щоб організм спокійно переніс процедуру донорства.

Які аналізи проводять допоміжному донору?

Тест на каріотип, який дозволить побачити стан хромосом.

Аналіз крові на гени. Всього один аналіз дозволить аналізувати більше 600 різних генетичних захворювань. Це допомагає виключити захворювання генів.

Загальний аналіз крові. Так ми переконаємося, що в організмі немає ніяких хвороб або інфекцій (в тому числі прихованих).

УЗД і гінеколог. Ультразвук і обстеження у гінеколога допоможуть переконатися, що стан репродуктивної системи в нормі і ви можете сміливо ставати донором.

Консультація психолога. Ви проведете цілком приємну бесіду з психологом. Не переживайте, вона потрібна просто, щоб переконатися, що ви розумієте всю відповідальність ситуації і справді готові бути донором.
стимуляція

Після того, як будуть отримані результати аналізів, починається перший етап програми – стимуляція яєчників. Ця процедура триває 10-12 днів, кожен з яких потрібно буде робити підшкірні уколи в живіт (схожі на ін’єкції інсуліну). Щоб ви не переживали, першу ін’єкцію зробить медсестра, а з усіма іншими ви легко впораєтеся самостійно.

Голка тонка, і уколи майже не доставляють дискомфорту. Якщо ви не хочете або боїтеся робити їх будинку, можете кожен день приходити в клініку, тут їх буде робити медсестра.

Стимуляцію починають з початку циклу (першого дня місячних). Весь процес буде контролюватися нашими лікарями за допомогою УЗД.

Для чого потрібні гормони?

Щомісяця жіночий організм виробляє одну яйцеклітину. Але для лікування безпліддя однієї яйцеклітини недостатньо, тим більше, що вона може виявитися не дуже якісною. Перед цим дозріванням розвиваються відразу кілька ооцитів (яйцеклітин), але тільки одна дозріє до кінця.

Гормони потрібні для того, щоб дозріло відразу кілька яйцеклітин в одному циклі. Не переживайте: ви все одно ніколи б не використовували ці яйцеклітини, тому що вони просто не розвинулися б. Так що участь в програмі донорства ніяк не впливає на вашу здатність мати дітей.

Пункція

Після 10-12 днів стимуляції вам призначать пункцію. Це процедура вилучення дозрілих яйцеклітин за допомогою спеціальної голки. Не переживайте: це проста процедура, її роблять під місцевим наркозом, щоб повністю позбавити вас від дискомфорту. Весь процес займає не більше 20 хвилин і контролюється за допомогою УЗД.

Вже через 2-3 години ви зможете залишити клініку, отримавши винагороду за участь в програмі. Ці 2 години ви проведете під наглядом лікаря, щоб ми переконалися, що процедура пройшла нормально, і ви спокійно перенесли наркоз. Доктор дасть вам інструкції на випадок поганого самопочуття, але в цілому після пункції ви можете повернутися до звичного способу життя.

Спостереження

Після пункції з вами зв’яжуться фахівці клініки. Вас запишуть на плановий огляд до лікаря, щоб переконатися, що процедура донорства пройшла нормально.

Але якщо у вас будуть питання після пункції, ви можете самі зв’язатися з нами в будь-який час.

Якщо прямо зараз у вас ще є питання, телефонуйте за вказаним номером телефону. Ми розповімо вам все про донорство!

Ukrainian