Грошові виплати

Заповни анкету для участі

Заповни анкету зараз і розпочніть участь у програмі допоміжного материнства  або допоміжної донації! Нижче ми пропонуємо винагороду для кожної програми

ЗАПОВНИ АНКЕТУ ЗАРАЗ

Програма:
За 1 дитину – 19 000 євро

За 2 дитини – 23 000 євро

З 1 листопада 2023

Виплати компенсації починаються при підтвердженні вагітності, після двох УЗД в клініці.
У разі негативного ХГЧ виплачується компенсація 3100 грн на розрахунковий рахунок СМ (в цю суму входить оплата сертифікатів, довідок, медогляд та інше)
У разі позитивного ХГЧ виплачується компенсація 7400 грн на розрахунковий рахунок СМ (в цю суму входить оплата сертифікатів, довідок, медогляд та інше)
У разі не підтвердження вагітності на 1-му УЗД виплачується компенсація 5000 Грн на розрахунковий рахунок

8-9 тижнів – 16 000 грн (еквівалент 400 євро) – на розрахунковий рахунок СМ в гривні (після позитивного УЗД на терміні 8-9 тижнів)

16 тижнів – 2000 євро (перераховують генетичні батьки на валютний рахунок СМ, який Ви до цього часу повинні відкрити в будь-якому українському банку). Це сума на харчування на всю програму. Сума виплачується після другого позитивного скринінгу в НАШІЙ клініці. Міжнародний банківський переказ здійснюється протягом 2-х тижнів.

7й місяць (після 28 тижня вагітності) – 4000 євро перераховують генетичні батьки на валютний рахунок СМ. Сума виплачується після позитивного узі в НАШІЙ клініці. Міжнародний банківський переказ здійснюється протягом 2-х тижнів.

ПЕРЕЇЗД ДО КИЄВА (БЕЗ ДІТЕЙ): компенсація за няню виплачується батьками після пологів в кінці програми, період розраховується від дня переїзду і до дня пологів.

Період перебування:
5 тижнів – 200 євро
6 тижнів – 250 євро
7 тижнів – 300 євро
8 тижнів – 350 євро
9 тижнів – 400 євро
10 тижнів – 450 євро
Більше 11-ти тижнів – 500 євро

У разі проживання см в Києві за місцем проживання – 100 євро

Пологи:
Після ВІДМОВИ –

За 1го – доплачується компенсація генетичними батьками до повної суми – 12600 євро (розрахунок після виписки)
За 2іх – доплачується компенсація генетичними батьками до повної суми 12 600 євро + 4 000 євро (розрахунок після виписки)
Кесарів розтин робиться тільки за призначенням лікаря акушера-гінеколога в пологовому будинку, за цю процедуру генетичні батьки виплачують компенсацію – 500 євро (розрахунок після виписки)

ЯКЩО ВИ ПРОХОДЬТЕ ПРОГРАМУ ВДРУГЕ – ДОПЛАТА від генетичних батьків 2000 євро, після успішного завершення програми.
ЯКЩО ВИ ПРОХОДЬТЕ ПРОГРАМУ ВТРЕТЄ – ДОПЛАТА 3000 євро, після успішного завершення програми.

Витрати на дорогу відшкодовуються в залежності від регіону проживання при кожному приїзді в клініку на розрахунковий рахунок протягом 3-5 робочих днів. (Крім Приват банка)
Всі медичні витрати компенсуються генетичними батьками по закінченню програми за наданими чеками.
У разі необгрунтованої затримки запуску в програму з вини клініки більш ніж на 90 днів, виплачується компенсація в розмірі 3000 грн за кожен місяць, починаючи з 91 дня простою.

ІНФОРМАЦІЯ під час вагітності:

При кожному відвідуванні клініки ви здаєте тести (здача сечі). Ці тести показують, курили Ви, випивали під час програми.
Не забуваємо про пасивне куріння – НЕ знаходяться в місці, ДЕ КУРЯТЬ (тест покаже).
За позитивний тест на куріння передбачена штрафна санкція в розмірі 100% компенсації на дорогу, так само через не складання тесту.

Як стати допоміжною мамою?

Щоб отримати детальну консультацію про те, як взяти участь в програмі, просто заповніть анкету на сайті клініки. З вами зв’яжуться наші менеджери і проведуть повну консультацію, допоможуть вам з усіма сумнівами і дадуть відповідь на всі питання. Або ви можете самі зателефонувати в клініку в робочий час за вказаним номером телефону.

Пам’ятайте, що під час участі в програмі вас захищають закони України. Допоміжне материнство і донорство ооцитів – повністю легальні в нашій країні. До того ж ви отримаєте гідну винагороду за те, що допоможете комусь стати щасливими батьками.

Ukrainian